Rakeback Bonusu Veren Siteler

Rakeback Bonusu Veren Siteler

Rakeback bonusu veren siteler sadece ve sadece bu oyun seçeneğine yönelik promosyon anlayışını gündeme getirmiş yabancı oyun siteleridir. Bir yabancı oyun sitesinde hesap açmış olabilirsiniz. Hesabınız üzerinden rakeback promosyonu gibi bir promosyonu almayı düşünebilirsiniz. Sizlere bu yazıda rakeback promosyonunun ne olduğunu, ne amaçla verildiğini, nasıl kullanıldığını, nakit çekilip çekilmeyeceğini anlatacağız.

Rakeback Bonusu Veren Siteler Nedir?

Her zaman olduğu gibi önce rakeback bonusu nedir? Sorusundan başlayalım. Bilindiği üzere poker oynamak amacı ile hesap açtığınız sitede, poker masaların oturmadan önce, pot bedelinin takriben % 3 oranında bir masa komisyonu ödersiniz. Hangi yabancı oyun sitesini tercih eder iseniz edin, aynı uygulama karşınıza çıkacaktır. Bu aşamada rakeback promosyonu siteler tarafından verilmektedir, devreye girmektedir. Ödediğiniz bu komisyon miktarının belirli bir oranı sizlere promosyon olarak verilmektedir. İşte bu promosyon rakeback olarak tanımlanmıştır. Ne kadar verilir? Bu promosyonun verilmesinde oranlarının %50, %60, %70 gibi seviyelerde bulunduğunu göreceksiniz. Size verdiğimiz link ile gittiğiniz sitelerde ortalama değer, %60 seviyelerinde bulunmaktadır.

Rakeback Promosyonu Nasıl Alınır?

Bu promosyonun alınması konusunda yapılacak ekstra bir uygulama yoktur. Rakeback promosyonu nasıl alınır? Masa komisyonu ödersiniz. Sitede bu promosyon bulunduğu takdirde müşteri hizmetleri komisyon ödenir ödenmez otomatik olarak promosyonu hesabınıza aktaracaktır. Olası bir teknik problemde ne yapabilirsiniz? lunabit canlı destek ile görüşebilirsiniz. Bahis oynamak amacı ile komisyon ödediğinizi ancak, ödediğiniz komisyon karşılığında ki promosyonun otomatik olarak hesabıma aktarılmadığını belirtebilirsiniz. Ne yapılacaktır? Hemen inceleme yapılıp, promosyon hesabınıza aktarılacaktır. Fakat bir kez daha belirtelim. Sitelerin genel uygulaması nedir? Sitelerin genel uygulaması, masa komisyonu ödendikten sonra, promosyonun otomatik olarak hesaplara dahil edilmesidir.

Rakeback Promosyonu Nakit Çekiliyor mu?

Rakeback bonusu veren siteler promosyon kuralları içerisine nakit çekme ile ilgili maddeleri de elbette ki dahil etmiştir. Rakeback promosyonu nakit çekiliyor mu? Burada da şöyle bir sistem kurallar içerisinde bulunmaktadır. Bu promosyonu nakit olarak çekebilmeniz için, önce aldığınız promosyonun belirli bir parasal değere yükselmesi gerekecektir. Biriktirme sistemi olarak tanımlanmıştır. Hesabınızda almış olduğunuz bu promosyonun 10 Türk Lirası seviyesine ulaşmasını bekleyeceksiniz. Tek bir masada 10 Türk Lirası da kazanmış olabilirsiniz. Bu seviye görüldükten sonra, aldığınız promosyonu poker masalarında kullanacaksınız. Ne demektir kullanmak? Google üzerinden çevrim işleminde gündeme getireceksiniz. Poker masalarında aldığınız promosyon ile ilgili çevrim işlemini yaptıktan sonra, promosyon hakkında para çekme talimatı verebilirsiniz.